Strona internetowa jest miejscem pierwszego kontaktu z Twoją firmą w internecie. Powianna być ona tak zaprojektowana, aby prowadziła Twojego klienta jak po sznurku do miejsca, w którym zakupi Twój produkt lub pozostawi kontakt do siebie.

Bardzo ważnym elementem strony internetowej jest menu – miejsce, w którym potencjalny klient zostanie przekierowany na odpowiednie podstrony, gdzie znajdzie informacje, których szuka. Jedną z najważnieszych zakładek jest „Kontakt”. Na tej stroni musi znajdowac się formularz kontaktowy zachęcający użytkownika do wwysłania co Ciebie zapytania.

Pixelove - projektujemy strony internetowe

Strona internetowa to także miejsce, w którym przedstawiasz siebie lub swoją markę/firmę. Strona musi zatrzymac Twojego potencjalnego klienta na dłużej, pokazując mu nie tylko teksty ale i przede wszystkim  Twoje mijesce pracy jak i produkty lub usługi, na wysokiej jakiści zdjęciach czy grafikach.

I tu wkraczamy my z naszymi szablonami lub stroną zaprojektowaną od podstaw dla Ciebie.

Wszystkie nasze strony internetowe są przygotowane do działania na urządzeniach przenośnych jak i na komputerach czy tabletach.

Jeśli nie masz swoich zdjęc, przedstawiających Ciebie lub Twoją firmę, w odpowiedniej jakości, również możesz na nas liczyć. Oferujemy fotografię portretową w Twoim miejscu lub w naszym studio. Wykonamy również chętnie zdjęcia Twojej firmy.

Share This