W dobie coraz większego znaczenia wizerunku w kształtowaniu swojej marki osobistej, lub swojej firmy bardzo ważna jest fotografia biznesowa. Możemy tutaj wyróżnić kilka jej rodzajów takich jak: fotografia biznesowa osób (fotografia portretowa biznesowa), fotografia wnętrz, w których odbywa się praca oraz fotografia architektury, czyli pokazanie miejsca pracy z zewnątrz. Wszystkie te rodzaje fotografii powinny znaleźć się na waszej stronie internetowej oraz wszystkich materiałach promocyjnych waszej firmy, aby jak najlepiej oddać Wasz charakter jak i charakter miejsca w którym pracujecie oraz ludzi z którymi pracujecie. Jeśli jesteście zainteresowani wykonaniem sesji zdjęciowej swojej firmy zapraszamy do kontaktu na naszej stronie. pixelove.com.pl

FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Fotografia biznesowa portretowa jest bardzo ważna, ponieważ ukazuje ona osoby w ich środowisku pracy. Można również wykonać sesję biznesową w studio, lub w specjalnie na tę okazję zaaranżowanym wnętrzu. 

FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Fotografia wnętrz jest to fotografia skupijąca się na fotografi przestrzeni w której odbywa się życie firmy.. Może to być hala produkcyjna, magazyn czy biuro. Generalnie każda przestrzeń, która jest ważna ze wględu na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. 

FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY

Fotografia architektury jest równie ważna jak fotografia wnętrz. Ukazuje ona Twoją firmę z zewnątrz.