Fotografia biznesowa portretowa jest bardzo ważna. Ukazuje ona Ciebie oraz osoby z Tobą pracujące w waszym miejscu pracy. Można również wykonać sesję biznesową w studio, lub w specjalnie na tę okazję zaaranżowanym wnętrzu.

Portrety wykonane podczas zamówionej u nas sesji są naturalne i oddają Twój charakter.

Bardzo ważna jest także wysoka jakość wykonanych fotografii. Tutaj wkracza do akcji profesjonalny sprzęt. Składa się na niego wysokiej klasy aparat fotograficzny, obiektywy oraz oświetlenie studyjne w postaci: lamp błyskowych jak i światła ciągłego.

Biuro i studio fotograficzne - Fotografia biznesowa
Nasze biuro do którego zapraszamy na sesje zdjęciowe.

Studyjne lampy błyskowe jakie wykorzystujemy w fotografii to lampy dzięki, którym jesteśmy w stanie doświetlić nawet najciemniejsze miejsca. Lampy błyskowe pozwalają również “zamrozić” ruch. Oznacza to, że przy dłuższych czasach naświetlania i użyciu lampy błyskowej obiekty pozostające w ruch są ostre. Nie pojawiają się także efekt rozmycia wywołany ruchem.

Fotografia portretowa - światło zastane

Lampy światła stałego wykorzystywane są głównie w nagrywaniu filmów, jednak swoje zastosowanie mają także w fotografii. Ich cechą jest to, że pozwalają uchwycić ruch. Znaczy to, że dzięki możliwości nastawiania na nich mocy strumienia światła możemy wydłużyć czas naświetlania i przez to uzyskać efekt rozmycia poruszających się fotografowanych obiektów, np. maszyn lub pojazdów.

Biuro do wynajęcia

W niektórych sytuacjach można wykorzystać wyłącznie światło zastane. Są to warunki oświetleniowe, które panują w danym pomieszczeniu. Wymaga to jednak dużego źródła światła naturalnego. Takim źródłem może być duże okno zasłonięte najlepiej mleczną firanką. Będzie ona rozpraszała wpadające przez okno światło słoneczne. Taki rodzaj światła sprzyja temu, że na twarzach fotografowanych osób, a także na przedmiotach wokół nie tworzą się ostre cienie, które wyglądają mało atrakcyjnie.

Fotografia portretowa -światło ciągłe

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami, abyś dowiedział/a się więcej o naszej pracy.

Fotografia biznesowa to nasza pasja.